List of registered teams

Club Team name Category
Begby IL (2011) Blå Gutter 9 (født 2011)
Begby IL (2011) Rød Gutter 9 (født 2011)
Borgar, IL Borgar Hvit Gutter 7 (født 2013)
Borgar, IL Borgar Grønn Gutter 7 (født 2013)
Borgar, IL Borgar Blå Gutter 7 (født 2013)
Borgar, IL 2011 2 Borgar 2 Jenter 9 (født 2011)
Borgar, IL 2011 1 Borgar Jenter 9 (født 2011)
Borgen IL Gutter 7 (født 2013)
Borgen IL Gutter 7 (født 2013)
Eika Krapfoss, Fotballklubben Gutter 7 (født 2013)
Eika Krapfoss, Fotballklubben Gutter 7 (født 2013)
Eika Krapfoss, Fotballklubben Gutter 7 (født 2013)
Eika Krapfoss, Fotballklubben Gutter 7 (født 2013)
Ekholt BK Rød Mix 6 (født 2014)
Ekholt BK Hvit Mix 6 (født 2014)
Ekholt BK Blå Mix 6 (født 2014)
Gresvik IF GRØNN Gutter 7 (født 2013)
Gresvik IF 1 BLÅ Gutter 7 (født 2013)
Gresvik IF 2 RØD Gutter 7 (født 2013)
Gresvik IF 3 HVIT Gutter 7 (født 2013)
Gresvik IF GRØNN Gutter 8 (født 2012)
Gresvik IF SVART Gutter 8 (født 2012)
Gresvik IF RØD Gutter 8 (født 2012)
Gresvik IF BLÅ Gutter 8 (født 2012)
Gresvik IF HVIT Gutter 8 (født 2012)
Gresvik IF GUL Gutter 8 (født 2012)
Gresvik IF 2013 Hvit Jenter 7 (født 2013)
Gresvik IF 2013 Blå Jenter 7 (født 2013)
Gresvik IF 2013 Rosa Jenter 7 (født 2013)
Gresvik IF 2011 Jenter 9 (født 2011)
Gresvik IF 2010 Jenter 10 (født 2010)
Gresvik IF 2010 B Jenter 10 (født 2010)
Gresvik IF Blå Mix 6 (født 2014)
Gresvik IF Hvit Mix 6 (født 2014)
Gresvik IF Grønn Mix 6 (født 2014)
Gresvik IF Rød Mix 6 (født 2014)
Hvaler IL Blå Gutter 7 (født 2013)
Hvaler IL Hvit Gutter 7 (født 2013)
Hvaler IL (2010) Gutter 10 (født 2010)
Hvaler IL (2010) Gutter 10 (født 2010)
Hvaler IL (2010) Gutter 10 (født 2010)
Kongsten IF Gutter 8 (født 2012)
Kongsten IF (2011) Gutter 9 (født 2011)
Kongsten IF (2011) Gutter 9 (født 2011)
Kråkerøy IL KIL Svart Gutter 7 (født 2013)
Kråkerøy IL KIL Hvit Gutter 7 (født 2013)
Kråkerøy IL KIL Blå Gutter 7 (født 2013)
Kråkerøy IL KIL Grønn Gutter 7 (født 2013)
Kråkerøy IL KIL Gul Gutter 7 (født 2013)
Kråkerøy IL KIL Rød Gutter 7 (født 2013)
Kråkerøy IL (2011) 4 Blå Gutter 9 (født 2011)
Kråkerøy IL (2011) 1 Hvit Gutter 9 (født 2011)
Kråkerøy IL (2011) 2 Grønn Gutter 9 (født 2011)
Kråkerøy IL (2011) 3 Rød Gutter 9 (født 2011)
Kråkerøy IL 2012 White Sharks Jenter 8 (født 2012)
Kråkerøy IL 2011 Pink Panters Jenter 9 (født 2011)
Kråkerøy IL 2010 Hurricanes Jenter 10 (født 2010)
Lervik IF Gutter 7 (født 2013)
Lervik IF Gutter 7 (født 2013)
Lervik IF Gutter 7 (født 2013)
Lervik IF Gutter 7 (født 2013)
Lervik IF Gutter 7 (født 2013)
Lervik IF Gutter 8 (født 2012)
Lervik IF Gutter 8 (født 2012)
Lervik IF Gutter 8 (født 2012)
Lervik IF Gutter 8 (født 2012)
Lervik IF Gutter 8 (født 2012)
Lervik IF Gutter 8 (født 2012)
Lervik IF (2011) Oransje Gutter 9 (født 2011)
Lervik IF (2011) Hvit Gutter 9 (født 2011)
Lervik IF (2011) Grønn Gutter 9 (født 2011)
Lervik IF (2011) Blå Gutter 9 (født 2011)
Lervik IF (2010) Gutter 10 (født 2010)
Lervik IF (2010) Gutter 10 (født 2010)
Lervik IF 2013 Jenter 7 (født 2013)
Lervik IF 2013 Jenter 7 (født 2013)
Lervik IF 2013 Jenter 7 (født 2013)
Lervik IF 2012 Jenter 8 (født 2012)
Lervik IF 2012 Jenter 8 (født 2012)
Lervik IF 2011 Hvit Jenter 9 (født 2011)
Lervik IF 2011 Rød Jenter 9 (født 2011)
Lervik IF 2011 Blå Jenter 9 (født 2011)
Lervik IF 2010 Jenter 10 (født 2010)
Lervik IF 2010 Jenter 10 (født 2010)
Lervik IF Mix 6 (født 2014)
Lervik IF Mix 6 (født 2014)
Lervik IF Mix 6 (født 2014)
Lervik IF Mix 6 (født 2014)
Lisleby FK G2013 Blå Gutter 7 (født 2013)
Lisleby FK G2013 Grønn Gutter 7 (født 2013)
Lisleby FK G2013 Gul Gutter 7 (født 2013)
Lisleby FK (2011) Rød Gutter 9 (født 2011)
Lisleby FK (2011) Gul Gutter 9 (født 2011)
Lisleby FK (2011) Hvit Gutter 9 (født 2011)
Lisleby FK (2011) Grønn Gutter 9 (født 2011)
Nylende IF Gutter 7 (født 2013)
Nylende IF (2011) Gutter 9 (født 2011)
Nylende IF (2010) Gutter 10 (født 2010)
Nylende IF 2012 Jenter 8 (født 2012)
Nylende IF 2010 Jenter 10 (født 2010)
Oppegård IL Gutter 8 (født 2012)
Oppegård IL Gutter 8 (født 2012)
Oppegård IL Gutter 8 (født 2012)
Rolvsøy IF Gul Gutter 7 (født 2013)
Rolvsøy IF Rød Gutter 7 (født 2013)
Rolvsøy IF Blå Gutter 7 (født 2013)
Rygge IL Gutter 7 (født 2013)
Rygge IL Gutter 7 (født 2013)
Rygge IL Mix 6 (født 2014)
Rygge IL Mix 6 (født 2014)
Rygge IL Mix 6 (født 2014)
Råde IL Blå Gutter 7 (født 2013)
Råde IL Rød Gutter 7 (født 2013)
Råde IL Hvit Gutter 7 (født 2013)
Saltnes Sportsklubb Gutter 7 (født 2013)
Saltnes Sportsklubb Gutter 7 (født 2013)
Skjeberg SK (2010) Gutter 10 (født 2010)
Sprint-Jeløy, SK 2013 Rød Jenter 7 (født 2013)
Sprint-Jeløy, SK 2013 Grønn Jenter 7 (født 2013)
Sprint-Jeløy, SK 2013 Hvit Jenter 7 (født 2013)
Sprint-Jeløy, SK 2013 Blå Jenter 7 (født 2013)
Sprint-Jeløy, SK fra Øya 1 Jenter 8 (født 2012)
Sprint-Jeløy, SK fra Øya 2 Jenter 8 (født 2012)
Sprint-Jeløy, SK fra Øya 3 Jenter 8 (født 2012)
Torp IF Gutter 7 (født 2013)
Torp IF Gutter 7 (født 2013)
Torp IF Gutter 7 (født 2013)
Torp IF 2013 Jenter 7 (født 2013)
Torsnes IL - Fotball Gutter 7 (født 2013)
Trosvik IF Gutter 7 (født 2013)
Trosvik IF Gutter 7 (født 2013)
Trosvik IF Gutter 7 (født 2013)
Trosvik IF Gutter 7 (født 2013)
Trosvik IF Gutter 7 (født 2013)
Trosvik IF Gutter 7 (født 2013)
Trosvik IF Gutter 7 (født 2013)
Trosvik IF 2013 Jenter 7 (født 2013)
Vang Skoleidrettslag Gutter 7 (født 2013)
Østsiden IL Gutter 8 (født 2012)
Østsiden IL Gutter 8 (født 2012)